KyIF Hyundai P06 -turnaus, Otteluohjelmat 22.9.

KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä
8:00-8:25 Taso 2,Lohko G Kasiysi Musta Maski 06 Sininen
8:25-8:50 Taso 1,Lohko A BK-46 röd SV06 keltaiset
8:50-9:15 Taso 1,Lohko C Fc Honka Ketut 06 keltainen HJK Töölö Sininen
9:15-9:40 Taso 3,Lohko N SV06 valkoiset Kasiysi Violetti
9:40-10:05 Taso 2,Lohko G Maski 06 Sininen BK-46 röd
10:05-10:30 Taso 1,Lohko A Hyps P-06  sininen PPJ 06 Laru
10:30-10:55 Taso 1,Lohko C Nups /Barca HJK Töölö Sininen
10:55-11:20 Taso 3,Lohko N Kasiysi Violetti TuPS P06 Vihreä
11:20-11:45 Taso 1,Lohko B Fc Honka Juventus 1 VJS Stuttgart
11:45-12:10 Taso 2,Lohko G BK-46 röd Kasiysi Musta
12:10-12:35 Taso 1,Lohko C Fc Honka Ketut 06 keltainen Nups /Barca
12:35-13:00 Taso 1,Lohko C HJK Töölö Sininen PPS Kotkat Mustat
13:00-13:25 Taso 1,Lohko B Maski 06 Valkoinen Fc Honka Juventus 1
13:25-13:50 Taso 3,Lohko N HJK Kannelmäki Keltainen Kasiysi Violetti
13:50-14:15 Taso 2,Lohko J Honka Ketut 06 musta KeiKa Keltainen
14:15-14:40 Taso 2,Lohko K TuPS P06 Sininen FJK Manu
14:40-15:05 Taso 1,Lohko B Fc Honka Juventus 1 NJS ManU musta
15:05-15:30 Taso 2,Lohko L KyIF-06 Real Madrid Hyps P-06 valkoinen
15:30-15:55 Taso 2,Lohko J KeiKa Keltainen Kasiysi Sininen
15:55-16:20 Taso 2,Lohko K GrIFK-06 TuPS P06 Sininen
16:20-16:45 Taso 2,Lohko L EPS P06 Tulihaukat Hyps P-06 valkoinen
16:45-17:10 Taso 1,Lohko B NJS ManU musta EBK sininen
17:10-17:35 Taso 2,Lohko J Honka Ketut 06 musta Kasiysi Sininen
17:35-18:00 Taso 2,Lohko K TuPS P06 Sininen FC HIK P06
18:00-18:25 Taso 1,Lohko B EBK sininen KyIF- 06 Barcelona

KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä
8:00-8:25 Taso 1,Lohko A FC Wild Haukat sininen PPJ 06 Laru
8:25-8:50 Taso 1,Lohko A Kasiysi Punainen Hyps P-06  sininen
8:50-9:15 Taso 1,Lohko C Nups /Barca PPS Kotkat Mustat
9:15-9:40 Taso 3,Lohko N HJK Kannelmäki Keltainen TuPS P06 Vihreä
9:40-10:05 Taso 2,Lohko G SV06 keltaiset Kasiysi Musta
10:05-10:30 Taso 1,Lohko A Kasiysi Punainen FC Wild Haukat sininen
10:30-10:55 Taso 1,Lohko C PPS Kotkat Mustat Fc Honka Ketut 06 keltainen
10:55-11:20 Taso 3,Lohko N SV06 valkoiset HJK Kannelmäki Keltainen
11:20-11:45 Taso 2,Lohko G SV06 keltaiset Maski 06 Sininen
11:45-12:10 Taso 1,Lohko A Hyps P-06  sininen FC Wild Haukat sininen
12:10-12:35 Taso 1,Lohko A PPJ 06 Laru Kasiysi Punainen
12:35-13:00 Taso 1,Lohko B VJS Stuttgart NJS ManU musta
13:00-13:25 Taso 3,Lohko N SV06 valkoiset TuPS P06 Vihreä
13:25-13:50 Taso 2,Lohko J Kasiysi Sininen Fjk Chelsea
13:50-14:15 Taso 2,Lohko K FC HIK P06 GrIFK-06
14:15-14:40 Taso 1,Lohko B VJS Stuttgart Maski 06 Valkoinen
14:40-15:05 Taso 2,Lohko L NoPS Musta EPS P06 Tulihaukat
15:05-15:30 Taso 2,Lohko J Fjk Chelsea Honka Ketut 06 musta
15:30-15:55 Taso 1,Lohko B EBK sininen Maski 06 Valkoinen
15:55-16:20 Taso 2,Lohko K FJK Manu FC HIK P06
16:20-16:45 Taso 2,Lohko L KyIF-06 Real Madrid NoPS Musta
16:45-17:10 Taso 2,Lohko J Fjk Chelsea KeiKa Keltainen
17:10-17:35 Taso 2,Lohko K FJK Manu GrIFK-06
17:35-18:00 Taso 2,Lohko L NoPS Musta Hyps P-06 valkoinen
18:00-18:25 Taso 2,Lohko L EPS P06 Tulihaukat KyIF-06 Real Madrid




KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä 
8:00-8:25 Taso 3,Lohko M KyIF-06 Tottenham PPS Kotkat Punaiset
8:25-8:50 Taso 3,Lohko P Kasiysi Vihreä BK-46 vit
8:50-9:15 Taso 2,Lohko I Kasiysi Oranssi VJS Heracles 06 valkoinen
9:15-9:40 Taso 2,Lohko H Kasiysi Valkoinen HJK Kannelmäki Valkoinen
9:40-10:05 Taso 3,Lohko M KyIF-06 Tottenham Kasiysi Keltainen
10:05-10:30 Taso 3,Lohko P NJS ManU keltainen Kasiysi Vihreä
10:30-10:55 Taso 2,Lohko I VJS Heracles 06 valkoinen Hyps P-06 punainen
10:55-11:20 Taso 2,Lohko H FC Wild Haukat valkoinen HJK Kannelmäki Valkoinen
11:20-11:45 Taso 3,Lohko M KyIF-06 Tottenham KeiKa Musta
11:45-12:10 Taso 3,Lohko P Kasiysi Vihreä GrIFK-07
12:10-12:35 Taso 2,Lohko I Kasiysi Oranssi Hyps P-06 punainen
12:35-13:00 Taso 2,Lohko H FC Wild Haukat valkoinen Kasiysi Valkoinen
13:00-13:25 Taso 1,Lohko F Fc Honka Juventus 3 SV06 siniset
13:25-13:50 Taso 1,Lohko E NoPS Keltainen Kasiysi -06
13:50-14:15 Taso 1,Lohko D Fc Jazz Red VJS Heracles 06 punainen
14:15-14:40 Taso 3,Lohko O HJK Töölö Raita VJS Heracles 06 vihreä
14:40-15:05 Taso 1,Lohko F KyIF-06 Barcelona Fc Honka Juventus 3
15:05-15:30 Taso 1,Lohko E TuPS P06 Punainen NoPS Keltainen
15:30-15:55 Taso 1,Lohko D VJS Heracles 06 punainen GrIFK-06
15:55-16:20 Taso 3,Lohko O KyIF-06 Liverpool HJK Töölö Raita
16:20-16:45 Taso 1,Lohko F KyIF-06 Barcelona SV06 siniset
16:45-17:10 Taso 1,Lohko E TuPS P06 Punainen Kasiysi -06
17:10-17:35 Taso 1,Lohko D VJS Heracles 06 punainen HJK Kannelmäki Sininen
17:35-18:00 Taso 3,Lohko O VJS Heracles 06 vihreä KyIF-06 Liverpool




KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä
8:00-8:25 Taso 3,Lohko M Kasiysi Keltainen KeiKa Musta
8:25-8:50 Taso 3,Lohko P GrIFK-07 NJS ManU keltainen
8:50-9:15 Taso 2,Lohko I Hyps P-06 punainen NJS ManU sininen
9:15-9:40 Taso 2,Lohko H PPS Kotkat FC Wild Haukat valkoinen
9:40-10:05 Taso 3,Lohko M PPS Kotkat Punaiset KeiKa Musta
10:05-10:30 Taso 3,Lohko P BK-46 vit GrIFK-07
10:30-10:55 Taso 2,Lohko I NJS ManU sininen Kasiysi Oranssi
10:55-11:20 Taso 2,Lohko H Kasiysi Valkoinen PPS Kotkat
11:20-11:45 Taso 3,Lohko M Kasiysi Keltainen PPS Kotkat Punaiset
11:45-12:10 Taso 3,Lohko P BK-46 vit NJS ManU keltainen
12:10-12:35 Taso 2,Lohko I NJS ManU sininen VJS Heracles 06 valkoinen
12:35-13:00 Taso 2,Lohko H HJK Kannelmäki Valkoinen PPS Kotkat
13:00-13:25 Taso 1,Lohko F KyIF-06 Barcelona Fc Jazz
13:25-13:50 Taso 1,Lohko E Fc Honka Juventus 2 TuPS P06 Punainen
13:50-14:15 Taso 1,Lohko D GrIFK-06 HJK Kannelmäki Sininen
14:15-14:40 Taso 3,Lohko O KyIF-06 Liverpool
Fc Wild Haukat  Raidat
14:40-15:05 Taso 1,Lohko F SV06 siniset Fc Jazz
15:05-15:30 Taso 1,Lohko E Kasiysi -06 Fc Honka Juventus 2
15:30-15:55 Taso 1,Lohko D HJK Kannelmäki Sininen Fc Jazz Red
15:55-16:20 Taso 3,Lohko O VJS Heracles 06 vihreä
Fc Wild Haukat Raidat
16:20-16:45 Taso 1,Lohko F Fc Jazz Fc Honka Juventus 3
16:45-17:10 Taso 1,Lohko E Fc Honka Juventus 2 NoPS Keltainen
17:10-17:35 Taso 1,Lohko D GrIFK-06 Fc Jazz Red
17:35-18:00 Taso 3,Lohko O
Fc Wild Haukat Raidat
HJK Töölö Raita
Ĉ
KyIF Jalkapallo,
18.9.2013 klo 0.15