KyIF Hyundai P06 -turnaus lohkojako

Taso 1, Enemmän pelanneet

Taso 1, Lohko A
Kasiysi Punainen, Hyps P-06  sininen, FC Wild Haukat sininen, PPJ 06 Laru

Klo: Kenttä Koti Vieras
8:00-8:25
KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä FC Wild Haukat sininen PPJ 06 Laru
8:25-8:50 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä Kasiysi Punainen Hyps P-06  sininen
10:05-10:30 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Hyps P-06  sininen PPJ 06 Laru
10:05-10:30 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä Kasiysi Punainen FC Wild Haukat sininen
11:45-12:10 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä Hyps P-06  sininen FC Wild Haukat sininen
12:10-12:35 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä PPJ 06 Laru Kasiysi Punainen

Taso 1, lohko B
Fc Honka Juventus 1, VJS Stuttgart, Maski 06 Valkoinen, NJS ManU musta, EBK sininen
**KyIF-06 Barcelona yksi ottelu

Klo: Kenttä Koti Vieras
11:20-11:45 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Fc Honka Juventus 1 VJS Stuttgart
12:35-13:00 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä VJS Stuttgart NJS ManU musta
13:00-13:25 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Maski 06 Valkoinen Fc Honka Juventus 1
14:15-14:40 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä VJS Stuttgart Maski 06 Valkoinen
14:40-15:05 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Fc Honka Juventus 1 NJS ManU musta
15:30-15:55 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä EBK sininen Maski 06 Valkoinen
16:45-17:10 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä NJS ManU musta EBK sininen
18:00-18:25 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä EBK sininen KyIF- 06 Barcelona **


Taso 1, lohko 
C
Fc Honka Ketut 06 keltainen, HJK Töölö Sininen, Nups /Barca, PPS Kotkat Mustat

Klo: Kenttä Koti Vieras
8:50-9:15 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Fc Honka Ketut 06 keltainen HJK Töölö Sininen
8:50-9:15 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä Nups /Barca PPS Kotkat Mustat
10:30-10:55 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Nups /Barca HJK Töölö Sininen
10:30-10:55 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä PPS Kotkat Mustat Fc Honka Ketut 06 kelt.
12:10-12:35 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Fc Honka Ketut 06 keltainen Nups /Barca
12:35-13:00 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä HJK Töölö Sininen PPS Kotkat Mustat

Taso 1, lohko D IP
GrIFK-06, HJK Kannelmäki Sininen, Fc Jazz Red, VJS Heracles 06 punainen

Klo: Kenttä Koti Vieras
13:50-14:15 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  Fc Jazz Red VJS Heracles 06 pun.
13:50-14:15 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä GrIFK-06 HJK Kannelmäki Sininen
15:30-15:55 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  VJS Heracles 06 punainen GrIFK-06
15:30-15:55 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä HJK Kannelmäki Sininen Fc Jazz Red
17:10-17:35 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  VJS Heracles 06 punainen HJK Kannelmäki Sin.
17:10-17:35 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä GrIFK-06 Fc Jazz Red


Taso 1, lohko 
E IP
Fc Honka Juventus 2, NoPS Keltainen, Kasiysi -06, TuPS P06 Punainen

Klo: Kenttä Koti Vieras
13:25-13:50 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  NoPS Keltainen Kasiysi -06
13:25-13:50 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä Fc Honka Juventus 2 TuPS P06 Punainen
15:05-15:30 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  TuPS P06 Punainen NoPS Keltainen
15:05-15:30 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä Kasiysi -06 Fc Honka Juventus 2
16:45-17:10 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  TuPS P06 Punainen Kasiysi -06
16:45-17:10 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä Fc Honka Juventus 2 NoPS Keltainen

Taso 1, lohko F IP
Fc Honka Juventus 3, KyIF-06 Barcelona, Fc Jazz, SV06 siniset

Klo: Kenttä Koti Vieras
13:00-13:25 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  Fc Honka Juventus 3 SV06 siniset
13:00-13:25 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä KyIF-06 Barcelona Fc Jazz
14:40-15:05 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  KyIF-06 Barcelona Fc Honka Juventus 3
14:40-15:05 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä SV06 siniset Fc Jazz
16:20-16:45 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  KyIF-06 Barcelona SV06 siniset
16:20-16:45 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä Fc Jazz Fc Honka Juventus 3

Taso 2, Perustaso

Taso 2, Lohko G
Kasiysi Musta, Maski 06 Sininen, BK-46 röd, SV06 keltaiset

Klo: Kenttä Koti Vieras
8:00-8:25 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Kasiysi Musta Maski 06 Sininen
8:25-8:50
KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä BK-46 röd SV06 keltaiset
9:40-10:05 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Maski 06 Sininen BK-46 röd
9:40-10:05 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä SV06 keltaiset Kasiysi Musta
11:20-11:45 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä SV06 keltaiset Maski 06 Sininen
11:45-12:10 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä BK-46 röd Kasiysi Musta


Taso 2, 
Lohko  
H
Kasiysi Valkoinen, PPS Kotkat, HJK Kannelmäki Valkoinen, FC Wild Haukat valkoinen

Klo: Kenttä Koti Vieras
9:15-9:40 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  Kasiysi Valkoinen HJK Kannelmäki Valkoinen
9:15-9:40 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä PPS Kotkat FC Wild Haukat valkoinen
10:55-11:20 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  FC Wild Haukat valkoinen HJK Kannelmäki Valkoinen
10:55-11:20 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä Kasiysi Valkoinen PPS Kotkat
12:35-13:00 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  FC Wild Haukat valkoinen Kasiysi Valkoinen
12:35-13:00 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä HJK Kannelmäki Valkoinen PPS Kotkat

Taso 2, Lohko I
Kasiysi Oranssi, Hyps P-06 punainen, VJS Heracles 06 valkoinen, NJS ManU sininen

Klo: Kenttä Koti Vieras
8:50-9:15 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  Kasiysi Oranssi VJS Heracles 06 valkoinen
8:50-9:15 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä Hyps P-06 punainen NJS ManU sininen
10:30-10:55 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  VJS Heracles 06 valkoinen Hyps P-06 punainen
10:30-10:55 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä NJS ManU sininen Kasiysi Oranssi
12:10-12:35 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  Kasiysi Oranssi Hyps P-06 punainen
12:10-12:35 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä NJS ManU sininen VJS Heracles 06 valkoinen


Taso 2, 
Lohko 
J
Honka Ketut 06 musta, Kasiysi Sininen, KeiKa Keltainen, Fjk Chelsea

Klo: Kenttä Koti Vieras
13:25-13:50 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä Kasiysi Sininen Fjk Chelsea
13:50-14:15 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Honka Ketut 06 musta KeiKa Keltainen
15:05-15:30 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä Fjk Chelsea Honka Ketut 06 musta
15:30-15:55 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä KeiKa Keltainen Kasiysi Sininen
16:45-17:10 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä Fjk Chelsea KeiKa Keltainen
17:10-17:35 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Honka Ketut 06 musta Kasiysi Sininen

Taso 2, Lohko K
TuPS P06 Sininen, FC HIK P06, FJK Manu, GrIFK-06

Klo: Kenttä Koti Vieras
13:50-14:15 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä FC HIK P06 GrIFK-06
14:15-14:40 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä TuPS P06 Sininen FJK Manu
15:55-16:20 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä GrIFK-06 TuPS P06 Sininen
15:55-16:20 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä FJK Manu FC HIK P06
17:10-17:35 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä FJK Manu GrIFK-06
17:35-18:00 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä TuPS P06 Sininen FC HIK P06


Taso 2, 
Lohko 
L
KyIF-06 Real Madrid, Hyps P-06 valkoinen, NoPS Musta, EPS P06 Tulihaukat

Klo: Kenttä Koti Vieras
14:40-15:05 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä NoPS Musta EPS P06 Tulihaukat
15:05-15:30 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä KyIF-06 Real Madrid Hyps P-06 valkoinen
16:20-16:45 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä KyIF-06 Real Madrid NoPS Musta
16:20-16:45 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä EPS P06 Tulihaukat Hyps P-06 valkoinen
17:35-18:00 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä NoPS Musta Hyps P-06 valkoinen
18:00-18:25 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä EPS P06 Tulihaukat KyIF-06 Real Madrid

Taso 3, Vähemmän pelanneet

Taso 3, Lohko M
KyIF-06 Tottenham, Kasiysi Keltainen, PPS Kotkat Punaiset, KeiKa Musta

Klo: Kenttä Koti Vieras
8:00-8:25 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  KyIF-06 Tottenham PPS Kotkat Punaiset
8:00-8:25 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä Kasiysi Keltainen KeiKa Musta
9:40-10:05 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  KyIF-06 Tottenham Kasiysi Keltainen
9:40-10:05 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä PPS Kotkat Punaiset KeiKa Musta
11:20-11:45 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  KyIF-06 Tottenham KeiKa Musta
11:20-11:45 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä Kasiysi Keltainen PPS Kotkat Punaiset

Taso 3, Lohko N
SV06 valkoiset, Kasiysi Violetti, HJK Kannelmäki Keltainen, TuPS P06 Vihreä

Klo: Kenttä Koti Vieras
9:15-9:40 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä SV06 valkoiset Kasiysi Violetti
9:15-9:40 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä HJK Kannelmäki Keltainen TuPS P06 Vihreä
10:55-11:20 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä Kasiysi Violetti TuPS P06 Vihreä
10:55-11:20 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä SV06 valkoiset HJK Kannelmäki Kelt.
13:00-13:25 KENTTÄ 2: Kurk Golf -kenttä SV06 valkoiset TuPS P06 Vihreä
13:25-13:50 KENTTÄ 1: Vaasan -kenttä HJK Kannelmäki Keltainen Kasiysi Violetti


Taso 3, 
Lohko  
O
MUUTOS OTTELUOHJELMAAN! HyPS-06 joutui perumaan osallistumisen, tilalle Fc Wild Haukat Raidat

KyIF-06 Liverpool, Fc Wild Haukat Raidat, HJK Töölö Raita, VJS Heracles 06 vihreä

Klo: Kenttä Koti Vieras
14:15-14:40 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  HJK Töölö Raita VJS Heracles 06 vihreä
14:15-14:40 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä KyIF-06 Liverpool Fc Wild Haukat Raidat
15:55-16:20 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  KyIF-06 Liverpool HJK Töölö Raita
15:55-16:20 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä VJS Heracles 06 vihreä Fc Wild Haukat Raidat
17:35-18:00 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  VJS Heracles 06 vihreä KyIF-06 Liverpool
17:35-18:00 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä Fc Wild Haukat Raidat HJK Töölö Raita


Taso 3, 
Lohko  

Kasiysi Vihreä, BK-46 vit, GrIFK-07, NJS ManU keltainen

Klo: Kenttä Koti Vieras
8:25-8:50 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  Kasiysi Vihreä BK-46 vit
8:25-8:50 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä GrIFK-07 NJS ManU keltainen
10:05-10:30 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  NJS ManU keltainen Kasiysi Vihreä
10:05-10:30 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä BK-46 vit GrIFK-07
11:45-12:10 KENTTÄ 3: Real Snacks -kenttä  Kasiysi Vihreä GrIFK-07
11:45-12:10 KENTTÄ 4: Hyundai -kenttä BK-46 vit NJS ManU keltainen